, Адміністратор

№390 від 14 липня 2021 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Скобуху Олександру Миколайовичу"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я               

                 

14 липня 2021 року                                                                                            № 390          


Про продаж земельної ділянки несіль-

ськогосподарського призначення у власність

шляхом викупу Скобуху Олександру Миколайовичу

        

            Розглянувши заяву Скобуха Олександра Миколайовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по                               вул. Белгородській, 9, звіт з  експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128, 141  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

               

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Скобуху Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 9 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВ «НИВА-ЕКСПЕРТ»  в сумі  54 806 грн. /п’ятдесят чотири тисячі вісімсот шість гривень/.

 

  1. Продати Скобуху Олександру Миколайовичу у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.0127 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:1470) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 9 за результатами експертної грошової оцінки.

 

  1. Протягом 20 робочих днів Скобуху Олександру Миколайовичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

 

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення транспортного податку на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок туристичного збору на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок єдиного податку на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів