№390 від 14 липня 2021 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Скобуху Олександру Миколайовичу"

14 липня 2021 року                                                                                            № 390

Про продаж земельної ділянки несіль-

ськогосподарського призначення у власність

шляхом викупу Скобуху Олександру Миколайовичу

Розглянувши заяву Скобуха Олександра Миколайовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по                               вул. Белгородській, 9, звіт з  експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128, 141  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Скобуху Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 9 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВ «НИВА-ЕКСПЕРТ»  в сумі  54 806 грн. /п’ятдесят чотири тисячі вісімсот шість гривень/.

1. Продати Скобуху Олександру Миколайовичу у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.0127 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:1470) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 9 за результатами експертної грошової оцінки.

1. Протягом 20 робочих днів Скобуху Олександру Миколайовичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024