№391 від 14 липня 2021 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Мосійчуку Олександру Михайловичу та Павловцю Дмитру Миколайовичу"

14 липня 2021 року                                                                                            № 391

Про продаж земельної ділянки несіль-

ськогосподарського призначення у власність

шляхом викупу Мосійчуку Олександру Михайловичу

та Павловцю Дмитру Миколайовичу

Розглянувши заяву Мосійчука Олександра Михайловича та Павловця Дмитра Миколайовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Сарненської міської ради (колишня Костянтинівська сільська рада), звіт з  експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128, 141  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВ «Оціночна компанія Україна-Захід» в сумі 275 130 грн. /двісті сімдесят п’ять  тисяч сто тридцять гривень/.
  2. Припинити дію договору оренди землі на земельну ділянку площею 1.4739 га (кадастровий номер 5625482500:07:001:0190) з моменту укладання договору  купівлі – продажу земельної ділянки Мосійчуком Олександром Михайловичем та Павловцем Дмитром Миколайовичем.
  3. Продати у спільну часткову власність шляхом викупу Мосійчуку Олександру Михайловичу 60/100 (шістдесят сотих) частки у праві власності на земельну ділянку  несільськогосподарського призначення площею 1.4739 га (кадастровий номер 5625482500:07:001:0190), згідно з планом поділу площа якої становить 0.8843 га та Павловцю Дмитру Миколайовичу 40/100 (сорок сотих) частки у праві власності згідно з планом поділу площа якої становить 0.5896 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Сарненської міської ради (колишня Костянтинівська сільська рада) за результатами експертної грошової оцінки.
  4. Протягом 20 робочих днів Мосійчуку Олександру Михайловичу та Павловцю Дмитру Миколайовичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.
  5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав  "