, Адміністратор

№344 від 14 липня 2021 року "Про передачу нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у власність Рівненському природному заповіднику"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

14 липня 2021 року 

                                        № 344

 

Про передачу нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у власність Рівненському природному  заповіднику

 

 

 

Розглянувши звернення т.в.о.директора Рівненського природного заповідника О.В.Янцевича щодо безоплатної передачі будівлі гаражів (4-х боксів) у власність Рівненського природного заповідника, з метою забезпечення належного функціонування вказаного природного заповідника,  керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (зі змінами), на підставі статей 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Передати нерухоме майно комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, будівлі гаражів (4-и бокси), які розташовані в с.Чудель, вулиця Лісова (урочище Розвилка), 5 у власність Рівненському природному заповіднику.
  2. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради створити комісію з приймання-передачі майна Сарненської міської територіальної громади, визначеного пунктом 1 цього рішення.

 

 


  1. КЗ «Сарненська ЦРЛ» Сарненської міської ради оформити акт приймання-передачі майна Сарненської міської територіальної громади, визначеного пунктом 1 цього рішення, та передати його на затвердження виконавчому комітету Сарненської міської ради, та зняти з балансу будівлю гаражів (4-и бокси) після належного оформлення передачі нерухомого майна.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання