№733 від 23 грудня 2021 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТОВ «Велма»"

23 грудня 2021 року                                                                                            № 733

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу ТОВ «Велма»

Розглянувши заяву ТОВ «Велма» та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Заводській, 5, керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128, 141  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВ «БІНОМ-ГРУП» в сумі 431 600 грн. /чотириста тридцять одна тисяча шістсот гривень/.
  2. Продати ТОВ «Велма» у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 1.7106 га (кадастровий номер 5625410100:01:001:0524) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Заводській, 5 за результатами експертної грошової оцінки.
  3.  ТОВ «Велма» заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

733-velma-prodazh.doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"