, Адміністратор

№128 від 25 лютого 2021 року "Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТзОВ «Велма»"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

25 лютого 2021 року                                                                                                №128    

 

“Про підготовку до продажу земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

ТзОВ «Велма»”

 

       Розглянувши заяву ТзОВ «Велма» від 27.10.2020 та подані відповідні документи про продаж  земельної ділянки, на якій розміщене нерухоме майно в  м. Сарни по вул. Заводській, 5, керуючись ст.ст. 12, 127, 128  Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1.     Включити  земельну  ділянку  несільськогосподарського  призначення  в м. Сарни по вул. Заводській, 5 орієнтовною площею 1.7106 га до переліку земельних ділянок  що підлягають продажу.
  2.   Дати дозвіл ТзОВ «Велма» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки орієнтовною площею 1.7106 га – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Заводській, 5 за рахунок земель, які обліковуються за ТзОВ «Сарненська АТП-1762».
  3. Встановити суму авансового платежу в розмірі 5000 грн. /П’ять тисяч гри-вень 00 коп./.
  4. Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошової оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання