, Головний редактор

№701 від 23 грудня 2021 року "Про встановлення розміру вартості харчування дітей  для закладів дошкільної освіти та батьківської плати за харчування дітей"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

23 грудня 2021 року 

                                    № 701   

 

Про встановлення розміру вартості

харчування дітей  для закладів

дошкільної освіти та батьківської

плати за харчування дітей

 

 

 

         

      Керуючись статтею 56 Закону України «Про освіту», статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», (зі змінами), наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.10.2012 за № 1704/22016, наказом Міністерства охорони здоров`я України від 05.11.2021 за № 2441 «Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період», та з метою забезпечення повноцінним, раціональним харчуванням дітей, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:     

 

  1. Встановити з 1 січня 2022 року вартість харчування для однієї дитини на день на території Сарненської міської територіальної громади, що виховуються у:

       1.1. закладах дошкільної освіти у розмірі – 37 гривень;

       1.2. дошкільних структурних підрозділах – 37 гривень.

  1. Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, дошкільних структурних підрозділах на території Сарненської міської територіальної громади у розмірі, що становить:

       2.1. 60 відсотків від вартості харчування на день, а саме: у розмірі 22 гривні 20 копійок на день для дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти, дошкільні структурні підрозділи, які розташовані у місті;

       2.2. 40 відсотків від вартості харчування на день, а саме: у розмірі 14 гривень 80 копійок на день для дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти, дошкільні структурні підрозділи, які розташовані у сільській місцевості.

  1. Встановити з 1 січня 2022 року безоплатне гаряче харчування для:

       3.1.  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які навчаються в закладах дошкільної освіти або дошкільних структурних підрозділах;

       3.2.  дітей  у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти;

       3.3. дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є учасниками операції об'єднаних сил чи загинули під час виконання бойових дій у зоні АТО/ООС, дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є учасниками бойових дій на території інших держав, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є внутрішньо переміщеними особами згідно із Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

  1. Організацію та відповідальність за харчування, контроль за якістю харчування дітей у закладах дошкільної освіти покласти на керівників закладів.
  2. Рішення міської ради від 15.12.2020 року №39 «Про встановлення розміру вартості харчування дітей для закладів дошкільної освіти та батьківської плати за харчування дітей» визнати таким, що втратило чинність з 01 січня 2022 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.Куліш), а організацію виконання - на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

 

 

 

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№701 від 23 грудня 2021 року "Про встановлення розміру вартості харчування дітей  для закладів дошкільної освіти та батьківської плати за харчування дітей".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів