30 листопада 2021 року

Про передачу деяких об’єктів із
комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у
комунальну власність Вирівської сільської ради Сарненського району

Рівненської області

У зв’язку із утворенням комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Вирівської сільської ради, беручи до уваги звернення Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області від 11.10.2021, враховуючи рішення Сарненської районної ради від 02.02.2020 № 1144 «Про передачу деяких об’єктів із
спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області», Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 12  «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Безоплатно передати із комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у комунальну власність Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області структурні підрозділи комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради з майновими комплексами, основними засобами, фондами та матеріальними цінностями, які перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства, згідно з додатком.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради спільно із Вирівською сільською радою Сарненського району Рівненської області провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Встановити, що дія трудових договорів працівників структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради, зазначених в додатку до цього рішення, які передаються із комунальної власності Сарненської міської територіальної громади  у власність Вирівської сільської територіальної громади в особі Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, припиняється у порядку переведення згідно з п.5 ст. 36 Кодексу законів  про працю України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до рішення міської ради

30.11.2021 № 586

Структурні підрозділи