№57 від 05 січня 2021 року "Про зміну назви Сваринівського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад» Кричильської сільської ради Сарненського району та затвердження Статуту закла..."

Р І Ш Е Н Н Я

16 січня 2021 року                                                                                  №  57

«Про зміну назви Сваринівського навчально-

виховного комплексу «Загальноосвітня

школа I-II ступенів-дошкільний навчальний

заклад» Кричильської сільської ради

Сарненського району та затвердження

Статуту закладу в новій редакції»

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 15 грудня 2020 року № 21 "Про початок реорганізації Кричильської сільської ради Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області", керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити назву Сваринівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад» Кричильської сільської ради Сарненського району Рівненської області на Сваринівську гімназію Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Затвердити Статут Сваринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.
  3. Керівнику Сваринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області подати документи для проведення державної реєстрації Статуту Сваринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

57-svarinivska-gimnazija.docx.docx

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"