С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

11  серпня  2023 року

№ 1459

Розглянувши звернення Костянтинівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 28.07.2023 № 135, на підставі листа Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 31.07.2023 № 73, з метою ефективного використання комунального майна та забезпечення підвезення учнів Костянтинівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, пунктом 31 частини першої статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати транспортний засіб, а саме: автобус спеціалізований для перевезення школярів Богдан А22412, реєстраційний номер ВК1516АА, номер шасі автобуса Y6LA22412LL100256, 2020 року випуску, інвентаризаційний номер – 101540009, первісна балансова вартість – 1884666,00 грн, знос – 392639,20 грн, залишкова вартість — 1492026,80 грн (далі – транспортний засіб) з балансу Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Костянтинівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Костянтинівській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області:

- створити комісію з приймання-передачі транспортного засобу та затвердити акт приймання-передачі майна;

- надати по одному примірнику акта приймання-передачі транспортного засобу відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради та управлінню освіти Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1459 від 11 серпня 2023 року "Про передачу транспортного засобу з балансу Великовербченського ліцею  Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Костянтинівської гімназії Сарненськ...".docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"