№441 від 24 вересня 2021 року "Про затвердження  Програми енергозбереження та енергоефективності  Сарненської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки"

24 вересня 2021 року                                                                       № 441

Про затвердження  Програми

енергозбереження та енергоефективності

Сарненської міської територіальної громади

на 2021 – 2025 роки

Відповідно до Законів України  «Про енергозбереження», «Про альтернативні джерела енергії», «Про альтернативні види палива»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 червня 2013 року № 669-р «Про затвердження плану заходів щодо виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективним використанням паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері громади, сфері теплопостачання та надання комунальних послуг, скорочення бюджетних витрат на використання енергоресурсів, підвищення культури енергоспоживання, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму енергозбереження та енергоефективності Сарненської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки (додається ).
  2. Передбачити в бюджеті Сарненської міської територіальної громади видатки на реалізацію Програми в межах реальних фінансових ресурсів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Сарненської міської ради: з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку; з питань бюджету, фінансів та соціальної політики та заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та повноважень.

Міський голова                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Програма енергозбереження та енергоефективності Сарненської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.docx

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"