С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

21 листопада 2023 року

Про надання згоди на безоплатне

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», відповідно до листа Рівненської обласної військової адміністрації від 12 жовтня 2023 року № 9378/0/01-61/23, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття та прийняти у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади об’єкти права державної власності, а саме:

П/П

НАЗВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (ЗЗСО)

"Українська мова" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)

"Українська мова" підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (автор Літвінова І.М.)

УСЬОГО

Кількі

сть

ціна, грн

кількість

ціна, грн

кількість

Сарненська міська рада

75,97

79996,41

50,34

18474,78

98471,19

1. Після прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, не відчужувати його у приватну власність та використовувати його за цільовим призначенням, а саме: у навчальному процесі.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1663 від 21 листопада 2023 року "Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади об’єктів права державної власності".docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"