С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

16 червня 2023 року

№ 1332

допомоги

Враховуючи  форми  передачі права власності між Сарненською міською радою та Програмою Розвитку ООН від 18.11.2022 № 59 та додатку 1 до форми передачі права власності № 59 між Сарненською міською радою та Програмою Розвитку ООН від 18.11.2022,  від 21.02.2023 № 75 та  додатку 1 до форми передачі права власності № 75 між Сарненською міською радою та Програмою Розвитку ООН від 21.02.2023 та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади міжнародну технічну допомогу в рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України» від Програми Розвитку ООН згідно з додатками 1, 2 до цього рішення.
  2. Визначити балансоутримувачем майна, визначеного пунктом 1 цього рішення, Сарненську міську раду. Відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

16.06.2023 № 1332

Hardware complex for Registration and issuance of a passport of the citizen of Ukraine for travelling abroad with an electronic medium or a passport of the citizen of Ukraine in the form of an ID-card transferred irrevocably and free of charge as the international technical assistance to the Administrative Services Provision Center of the Sarny City Council:

Комплекс біометричного обладнання для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспортом громадянина України у формі ID-картки, що безвідплатно та безповоротно переходять в якості міжнародної технічної допомоги Сарненській міській раді:

Найменування товару

Кількість,                     шт.

Ціна за одиницю, грн

VAT/ПДВ

Сума,                            грн

Комплекс біометричного обладнання

для оформлення тa видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспортом громадянина України у формі ID-