28 травня 2021 року

№ 260

Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади та безоплатну  передачу у

власність ПрАТ «Рівнеобленерго»

трансформаторних підстанцій та ліній електропередач

Для забезпечення належного обслуговування електроустановок та електричних мереж на території Сарненської міської територіальної громади, з метою забезпечення надійного електропостачання споживачів електроенергією, кваліфікованого  технічного обслуговування, утримання в технічно-справному стані  об’єктів підвищеної небезпеки – електричних мереж та зважаючи на відсутність у міської ради відповідних дозволів, сертифікатів, ліцензії, чи спеціалізованих комунальних підприємств, кваліфікованого персоналу та фінансових можливостей для обслуговування електричних мереж, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, Законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ринок електричної енергії», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. №1482, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. 1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради та взяти на баланс Сарненської міської ради трансформаторні підстанції та лінії електропередачі згідно додатку до цього рішення.

1. Передати безоплатно у власність ПрАТ «Рівнеобленерго» трансформаторні підстанції та лінії електропередач згідно додатку до цього рішення.
  2. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради створити комісію з приймання-передачі майна Сарненської міської територіальної громади, зазначеного у пункті 2 цього рішення, у власність ПрАТ «Рівнеобленерго».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови  Назарця І.П. та заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення міської ради

ПЛ – 0,4кВ

КТП – 250 кВа