№105 від 25 лютого 2021 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради (зі змінами)»"

25 лютого  2021 року

№ 105

Про  внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради (зі змінами)»

Керуючись пунктом 4 розділу Х Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі», статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  в інтересах територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до пункту 2 рішення Сарненської міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради», зі змінами, виклавши його в наступній редакції:

«2. Затвердити тендерний комітет Сарненської міської ради в такому складі:

Голова тендерного комітету – Назарець Іван Петрович, перший заступник міського голови.

Члени тендерного комітету:

- Міщеня Володимир Петрович,  заступник міського голови;

- Козярчук Юрій Ярославович,  заступник начальника управління житлово-

комунального господарства, транспорту,

містобудування, архітектури та управління

комунальною власністю начальник відділу житлово-

комунального господарства;

- Думніцька Ольга Петрівна,  начальник відділу фінансово-господарського

забезпечення – головний бухгалтер;

- Карпова Олена Миколаївна,  в.о. начальника юридичного відділу;

- Захарчук Алла Олександрівна,  головний спеціаліст відділу фінансово-

господарського забезпечення;

- Янок Ігор Михайлович,  головний спеціаліст відділу соціально-економічного

розвитку.

2.Це рішення набирає чинності з дня прийняття.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М`якішев І.Ф.), а організацію виконання – на голову тендерного комітету.

Міський голова                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024