28 вересня 2018 року

«Про внесення змін до рішення

міської ради від 20.07.2016 № 213

«Про затвердження Положення та

складу тендерного комітету Сарненської

міської ради (зі змінами)»

Керуючись статтями 8, 11 Закону України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок та рекомендації постійних депутатських комісій міської ради та в інтересах територіальної громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до пункту 2 рішення Сарненської міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про завтердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради», зі змінами, виклавши його в наступній редакції:

«2. Затвердити тендерний комітет Сарненської міської ради в такому складі:

Голова тендерного комітету - Жабчик Андрій Васильович, заступник міського голови з питань бюджету та фінансів.

Члени тендерного комітету:

• Козярчук Юрій Ярославович, начальник відділу ЖКГ та розвитку території;

• Орешко Тетяна Григорівна, головний бухгалтер міськвиконкому;

• Товкач Тетяна Павлівна, головний спеціаліст з юридичного забезпечення;

• Малецька Анна Юріївна, головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту і громадського харчування;

• Капраль Галина Валеріївна, головний спеціаліст з питань соціального захисту та матеріально-технічного забезпечення;

• Никитчук Оксана Юріївна, головний спеціаліст з питань публічних закупівель.

1. Це рішення набирає чинності з дати прийняття та застосовується з 01 жовтня 2018 року, а в частині голови тендерного комітету застосовується з 19 вересня 2018 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів (Жабчик А.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

№933 від 28 вересня 2018 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради (зі змінами)".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"