, Адміністратор

№15 від 20 листопада 2020 року "Про створення Фінансового управління Сарненської міської ради, затвердження Положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо його державної реєстрації"

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «20» листопада 2020 року

                                               № 15

 

Про створення Фінансового управління Сарненської міської ради, затвердження Положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо його державної реєстрації

 


 Розглянувши подання Сарненського міського голови Руслана Серпенінова щодо утворення виконавчого органу – фінансового управління Сарненської міської ради, на підставі рішення Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій міської ради від 20.11.2020 року, постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 року № 348 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ з питань фінансів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у м. Києві та Севастополі державної адміністрації», керуючись частиною 1 статті 87 Цивільного кодексу України, пунктом 2 частини 2 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», підпунктом 6 частини 1 статті 26, частиною 4 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

  1. Створити з 01.12.2020 року виконавчий орган ради – фінансове управління Сарненської міської ради у статусі юридичної особи публічного права.
  2. Затвердити Положення про фінансове управління Сарненської міської ради (додається).
  3. Керівнику фінансового управління Сарненської міської ради здійснити заходи щодо державної реєстрації юридичної особи - фінансового управління Сарненської міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко).

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додатки.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів