С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

12  липня  2024 року

№ 2058

Про внесення змін до рішення

міської ради від 20.11.2020 №11

«Про постійні комісії Сарненської

міської ради VІІІ скликання»

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Сарненської міської ради восьмого скликання Серпенінова Олександра Петровича, відповідно до статей 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 20 листопада 2020 року №11 «Про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання»:
    • Вивести депутата Сарненської міської ради восьмого скликання Серпенінова Олександра Петровича зі складу постійної комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку.
    • Затвердити склад постійної комісії з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку  у кількості 5 депутатів.
    • Обрати депутата міської ради Босюка Анатолія Ярославовича секретарем постійної комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку (Сергій Скрипка).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 2058 від 12 липня 2024 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.11.2020 №11 "Про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання".doc

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу