С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

27 лютого 2024 року                                                                                     № 1801

Відповідно до статті 25, частини 15 статті 47, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 31.03.2023 № 1224 «Про внесення змін до Регламенту Сарненської міської ради VІІІ скликання», з метою забезпечення належного здійснення Сарненською міською радою своїх повноважень у період дії воєнного стану в Україні, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Положення про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 11(зі змінами), а саме:
  • пункт 3.3. розділу 3 «Організація роботи постійних комісій» викласти у наступній редакції:

«3.3. Проведення дистанційного засідання постійних комісій ради в режимі аудіо- чи відеоконференцій здійснюється:

• у період дії воєнного стану в Україні – для розгляду питань, що належать до компетенції постійних комісій міської ради;
  • у період встановленого Кабінетом Міністрів України карантину з метою упередження епідемій, епізоотій та пандемій з різних інфекційних захворювань, зокрема запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) – у виключних випадках встановлених чинним законодавством.

Проведення дистанційного засідання постійних комісій Ради проводиться за ініціативою відповідних комісій або за дорученням Ради, міського голови, секретаря Ради. Рішення про проведення дистанційного засідання постійної комісії Ради приймається головою комісії (у разі його відсутності – заступником голови або секретарем) та доводиться до відома депутатів і населення не пізніше, ніж за 12 години до його початку із зазначенням дати, часу його проведення, порядку денного через розміщення на офіційному вебсайті міської ради з одночасним направленням цієї інформації та проектів рішень ради з кожного питання порядку денного і супровідними документами на електронну офіційну адресу кожного депутата міської ради (або електронну адресу, вказану депутатом міської ради) та посадових осіб, які здійснюють організаційне забезпечення проведення засідань міської ради».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку (Сергій Скрипка).

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1801 від 27 лютого 2024 року "Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 11 (зі змінами)".docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"