С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

11  серпня  2023 року

№ 1448

Враховуючи особисту заяву депутата Сарненської міської ради Крота Василя Васильовича про складення ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись пунктом 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Достроково припинити повноваження депутата Сарненської міської ради восьмого скликання Крота Василя Васильовича, обраного від Рівненської обласної організації політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ», у зв’язку з особистою заявою депутата про складення ним депутатських повноважень.
  2. Вивести депутата Сарненської міської ради восьмого скликання Крота Василя Васильовича зі складу постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту.
  3. Це рішення надіслати для розгляду та відповідного реагування в Сарненську міську територіальну виборчу комісію Сарненського району Рівненської області.
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку (Сергій Скрипка).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1448 від 11 серпня 2023 року "Про дострокове припинення повноважень депутата Сарненської міської ради VІІІ скликання Крота Василя Васильовича".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"