, Головний редактор

№1795 від 27 лютого 2024 року "Про схвалення проєкту договору про співробітництво Вирівської сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

27 лютого 2024 року

                                      № 1795

 

Про схвалення проєкту договору про співробітництво

Вирівської сільської територіальної громади

та Сарненської міської територіальної громади

 

Керуючись пунктом 33-1 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Схвалити проєкт договору про співробітництво Вирівської сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів (далі – договір про співробітництво), що додається.
  2. Доручити Сарненському міському голові Руслану СЕРПЕНІНОВУ підписати договір про співробітництво.
  3. Установити, що:

- Сарненська міська рада надсилає Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України звіти про здійснення співробітництва.

- Вирівська сільська рада надсилає Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України для внесення до реєстру про співробітництво територіальних громад договір про співробітництво.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш), а організацію виконання – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

 

 

 

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
№1795 від 27 лютого 2024 року "Про схвалення проєкту договору про співробітництво Вирівської сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади".docx
Додаток.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І квартал 2024 року"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Сарненської міської територіальної громади на 2025 – 2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Ремчицького старостинського округу №6"

Пошук документів