С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

комунального підприємства «Районна

друкарня» Сарненської міської ради

шляхом його ліквідації

У зв’язку з недоцільністю подальшої діяльності юридичної особи – комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради,  відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити юридичну особу – комунальне підприємство «Районна друкарня» Сарненської міської ради (юридична адреса: 34500, м. Сарни, вул. Журналістська, 14, Сарненського району Рівненської області, код ЄДРПОУ 02468405) шляхом його ліквідації.
  2. Створити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи − комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради шляхом його ліквідації (далі – Ліквідаційна комісія) в наступному складі:

Драганчук Тарас Миколайович – голова ліквідаційної комісії, заступник Сарненського міського голови (ідентифікаційний номер **********);

Карпова Олена Миколаївна – заступник голови ліквідаційної комісії, начальник юридичного відділу Сарненської міської ради (ідентифікаційний номер **********);

Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку Сарненської міської ради, секретар ліквідаційної комісії (ідентифікаційний номер **********);

Члени ліквідаційної комісії:

Думніцька Ольга Петрівна − начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради (ідентифікаційний номер **********);

Дудар Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю Сарненської міської ради (ідентифікаційний номер **********);

Сорока Оксана Йосипівна – начальник відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи Сарненської міської ради (ідентифікаційний номер **********);

Соломка Валерій Андрійович − завідувач господарством відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради (ідентифікаційний номер **********).

1. Визначити наступне місцезнаходження ліквідаційної комісії: 34500, Рівненська область, м. Сарни, вул. Широка, 31.
  2. Голові ліквідаційної комісії протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення подати до відповідного органу, що здійснює державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи − комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради шляхом його ліквідації.
  3. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради − два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи − комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради шляхом його ліквідації на офіційному вебпорталі Міністерства юстиції України.
  4. Ліквідаційній комісії:

6.1. після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду;

6.2.  проміжний ліквідаційний баланс затвердити ліквідаційною комісією;

6.3. здійснити всі передбачені законодавством заходи, пов’язані з припиненням юридичної особи − комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради шляхом його ліквідації.

1. Оприлюднити це рішення в порядку, визначеному законодавством.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко).

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1677 від 21 листопада 2023 року "Про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської міської ради шляхом його ліквідації".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"