С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

16 червня  2023 року

№ 1327

Про припинення юридичної особи комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області шляхом ліквідації

Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, статтею 59 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення освітньої мережі у відповідність до вимог чинного законодавства України, економічної ефективності функціонування закладів загальної середньої освіти, ефективного використання бюджетних коштів на їх утримання, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити юридичну особу комунальний заклад «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, (код ЄДРПОУ 24170577) шляхом ліквідації, що розташований за адресою: 34500, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Миру, будинок 64.
  2. Створити та затвердити склад ліквідаційної комісії з припинення шляхом ліквідації юридичної особи комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (далі – ліквідаційна комісія) згідно з додатком та визначити місцезнаходження ліквідаційної комісії за адресою: 34500, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Миру, будинок 64.
  3. Встановити строк для заявлення кредиторами вимог – два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом ліквідації юридичної особи комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у встановленому законодавством порядку.
  4. Голові ліквідаційної комісії:

4.1. У встановленому законом порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

4.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно–правових заходів, пов’язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог чинного законодавства.

1. Ліквідаційній комісії:

5.1. Провести інвентаризацію майна комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

5.2. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред’явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду та затвердити його.

5.3. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти та затвердити ліквідаційний баланс комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

5.4. Попередити працівників комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області про наступне вивільнення та направити відповідне подання до профспілкової організації комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, а також до Сарненського районного центру зайнятості відповідно до вимог чинного законодавства.

5.5. Передати документи, що підлягають обов’язковому зберіганню, до архівної установи.

5.6. Закінчити ліквідацію юридичної особи комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та надати державному реєстратору документи для припинення юридичної особи у терміни, визначені законодавством України.

1. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської  міської ради

16 червня 2023 року № 1327

ліквідаційної комісії з припинення шляхом ліквідації