С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

21 листопада 2023 року

Про передачу майна

з балансів закладів освіти

Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України,  статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Безоплатно передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, з балансу Сарненського ліцею № 2 Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління Сваринівській гімназії Сарненської міської ради, Кричильському ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради, з балансу Великовербченського ліцею Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління Яринівській гімназії Сарненської міської ради.
  2. Сваринівській гімназії Сарненської міської ради, Кричильському ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради спільно із Сарненським ліцеєм № 2 Сарненської міської ради, Яринівській гімназії Сарненської міської ради спільно із Великовербченським ліцеєм Сарненської міської ради провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати по одному примірнику актів приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю.

3.Керівникам закладів освіти Сарненської міської ради передачу майна оформити згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку     (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступника міського голови            Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

21.11.2023  № 1668

Перелік майна, яке передається з балансів закладів освіти