С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

06 жовтня 2023 року                                                                                   №1626

Про надання згоди на укладення

договору суперфіцію земельної ділянки

в с. Цепцевичі по вул. Центральній, 60

Розглянувши лист ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 83, статтею 102-1, пунктом 4 частини 2 статті 134 Земельного кодексу України, главою 34 Цивільного кодексу України, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати право безоплатного користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, площею 1,6373 га кадастровий номер 5625487600:01:001:0223 для виконання будівельних робіт на об’єкті «Будівництво споруди цивільного захисту (укриття) на території Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради по вул. Центральна, 60 в с. Цепцевичі Сарненського району Рівненської області» строком до закінчення будівельних робіт.
  2. Доручити Сарненському міському голові Руслану СЕРПЕНІНОВУ підписати договір про надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).
  3. ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ провести державну реєстрацію договору та використовувати земельну ділянку відповідно до статті 96 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 1626 від 06 жовтня 2023 року "Про надання згоди на укладення   договору суперфіцію земельної ділянки  в с. Цепцевичі по вул. Центральній, 60".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"