С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

10 лютого 2023 року                                                                                       № 1208

Про надання згоди на передачу

земельної ділянки в суборенду

Розглянувши заяву Дударика Дениса Анатолійовича  щодо  передачі в суборенду земельної ділянки, яка надана йому в оренду згідно укладеного між Сарненською міською радою та ним договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (встановлення некапітальної будівлі торгового призначення з автобусною зупинкою) від 14.06.2019, керуючись статтею 12 Земельного Кодексу України, статтею 8 Закону України «Про оренду землі»,  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати згоду Дударику Денису Анатолійовичу на передачу в суборенду земельної ділянки, площею 0.0052 га (кадастровий номер 5625410100:01:020:0444, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (встановлення некапітальної будівлі торгового призначення з автобусною зупинкою) в місті Сарни по вулиці Котляревського.
  2. Встановити, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватись умовами договору оренди землі від 14.06.2019 укладеного між Сарненською міською радою та Дудариком Денисом Анатолійовичем і не повинні суперечити умовам відповідного договору оренди землі.
  3. Зобов’язати землекористувачів заключити договір суборенди на земельну ділянку у відповідності до чинного законодавства із врахуванням вимог вказаних в цьому рішенні.
  4. Встановити, що строк суборенди не може перевищувати строку визначеного договором оренди землі від 14.06.2019 та у разі припинення договору оренди чинність договору суборенди земельної ділянки також припиняється.
  5.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1208 від 10 лютого 2023 року "Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"