С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ   С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

07  грудня  2022 року                                                                          №1069

Про затвердження Програми фінансової

підтримки комунальної установи

«Інспекція з благоустрою Сарненської міської

територіальної громади» Сарненської міської

ради на 2022 - 2024 роки

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити схвалену рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.12.2022 №431 Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки (додається).
  2. Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекціяз благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки, схвалену рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09.07.2021 №365, затверджену рішенням міської ради від 14.07.2021  № 335, визнати такою, що втратила чинність.
  3. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів програми у межах реальних фінансових ресурсів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко), а організацію виконання –на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

СХВАЛЕНО                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету                                   Рішення міської ради

міської ради

05.12.2022  №431                                                                   07.12.2022  № 1069

ПРОГРАМА

фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 -2024 роки

Програма фінансової підтримки комунальної установи «Інспекціяз благоустрою Сарненської міської територіальної громади»Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки (надалі – Програма) розроблена і прийнята відповідно до пунктів 1, 2 частини 1 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на підставі статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових Правил благоустрою території населеного пункту» (надалі – Правил благоустрою), зареєстрованиму Міністерстві юстиції України 18.12.2017 за № 1529/31397.

МЕТА ПРОГРАМИ

Метою програми є забезпечення контролю за станом дотримання Правил благоустрою на території територіальної громади, сприяння поліпшенню стану благоустрою території громади, профілактика запобігання правопорушень у сфері благоустрою.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОГРАМИ

Благоустрій населених пунктів Сарненської міської територіальної громади.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Проведення рейдів та перевірок території населених пунктів громади щодо стану дотримання Правил благоустрою.
  2. Складання протоколів про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів з метою притягнення винних до відповідальності.
  3. Забезпечення подання позовів до суду про відшкодування шкоди, завданої об'єктам благоустрою внаслідок порушення законодавства з питань благоустрою.
  4. Проведення заходів щодо зупинення робіт, які проводяться самовільно і порушують стан благоустрою.
  5. Сприяння забезпеченню чистоти і порядку на території громади, очищенню територій та об'єктів від побутових відходів, безгосподарського майна, самовільно розміщених об'єктів та елементів.
  6. Здійснення контролю за виконанням заходів та приписів з приведення до належного стану території та об'єктів благоустрою в населених пунктах громади.
  7. Здійснення профілактики запобігання порушенням законодавства у сфері благоустрою, шляхом ведення роз’яснювальної роботи серед населення громади, залучення населення до прибирання прилеглих територій до об’єктів, що належать їм на праві власності, користування.

Відповідальний за виконання програми  – виконавчий комітет міської ради, комунальна установа «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської  ради.

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показники витрат:

Надання фінансової підтримки комунальній установі «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради.

Показники результату:

Забезпечення контролю за станом  дотримання Правил благоустрою, поліпшення стану благоустрою територій, запобігання правопорушень у сфері.

Джерело фінансування – кошти бюджету Сарненської міської територіальної громади та інші джерела, що не заборонені чинним законодавством.

Фінансування заходів програми здійснюється за рахунок загального та спеціального фондів бюджету Сарненської міської територіальної громади з метою надання фінансової підтримки на утримання  комунальної установи «Інспекції з благоустрою Сарненської міської територіальної громади»Сарненської міської  ради, згідно з додатком, що додається.

Контроль за виконаннямцієїПрограми здійснюють постійні комісії міської ради: з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку; з питань земельних відносин, екології та природокористування; з питань бюджету, фінансів та соціальної політики.

Секретар ради                                                                                   Андрій МИЧКА

Додаток

до Програми фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки

ФІНАНСУВАННЯ