№217 від 15 Липня 2020 року "Про внесення змін до Статутукомунальної установи«Інспекція з благоустрою містаСарни» Сарненської міської рад"

15 липня 2020 року                                                                              № 217

«Про внесення змін до  Статуту

комунальної установи

«Інспекція з благоустрою міста

Сарни» Сарненської міської ради»

Беручи до уваги рішення міської ради від 26 лютого 2008 року № 779  «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до Статуту комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 31.08.2012 № 805 замінивши слово «статут» на слово «положення» в назві та по всьому тексту та затвердити Положення комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради в новій редакції (додається).
  2. Начальнику комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації  Положення комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради в новій редакції.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова                                                                     Світлана Усик

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"