14 липня 2022 року

Про використання будівлі двоквартирного будинку по

Враховуючи рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 06.04.2022 № 126 «Про використання двоквартирного будинку по вул. Просвіти, 20 а, в м. Сарни Сарненського району Рівненської області», керуючись статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26, частиною 1 статті 59, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення його відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Використовувати будівлю двоквартирного будинку по вул. Просвіти, 20 а, в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях розміщення чотирьох експозиційних залів Комунального закладу «Сарненський історико-етнографічний музей» Сарненської міської ради.
  2. Балансоутримувачу, Управлінню культури, туризму молоді та спорту Сарненської міської ради, здійснити заходи щодо зміни статусу будівлі двоквартирного будинку по вул. Просвіти, 20 а, в м. Сарни Сарненського району Рівненської області відповідно до вимог діючого законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. М’якішев) та на заступника міського голови В. МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 903 від 14 липня 2022 року "Про використання будівлі двоквартирного будинку по вул. Просвіти, 20 а, в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях розміщення чотирьох експозиційних залів Комунального закладу «Сарненський історико-".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"