, Головний редактор

№ 904 від 14 липня 2022 року "Про використання будівлі гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях нежитлової будівлі"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

14 липня 2022 року      

                                              № 904

 

Про використання будівлі гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях нежитлової будівлі

 

     Враховуючи рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 06.04.2022 № 125 «Про використання непридатного для проживання гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області», керуючись статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26, частиною 1 статті 59, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення його відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Використовувати будівлю гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в  м. Сарни Сарненського району Рівненської області у цілях нежитлової будівлі.
  2. Балансоутримувачу, Комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради, здійснити заходи щодо зміни статусу гуртожитку, розташованого по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області, відповідно до вимог діючого законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. М’якішев) та на заступника міського голови В. МІЩЕНЮ.

 

 

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ  

Прикріплені файли
№ 904 від 14 липня 2022 року "Про використання будівлі гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях нежитлової будівлі".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів