14 липня 2022 року

№ 904

Враховуючи рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 06.04.2022 № 125 «Про використання непридатного для проживання гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області», керуючись статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26, частиною 1 статті 59, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення його відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Використовувати будівлю гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в  м. Сарни Сарненського району Рівненської області у цілях нежитлової будівлі.
  2. Балансоутримувачу, Комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради, здійснити заходи щодо зміни статусу гуртожитку, розташованого по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області, відповідно до вимог діючого законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. М’якішев) та на заступника міського голови В. МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 904 від 14 липня 2022 року "Про використання будівлі гуртожитку по вул. Варшавська, 6 в м. Сарни Сарненського району Рівненської області в цілях нежитлової будівлі".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"