15 лютого 2018 року

«Про структуру та чисельність

апарату міської ради та її

виконавчого комітету»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, пункту 5 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, беручи до уваги висновок та рекомендації постійних депутатських комісій міської ради та в інтересах територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Ввести до штатного розпису апарату міської ради та її виконавчого комітету 1,0 штатної одиниці посади державного реєстратора.

1. Затвердити структуру і чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету в кількості 33 штатної одиниці згідно з додатком.

1. Витрати на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснювати згідно з чинним законодавством у межах видатків, які передбачені у міському бюджеті на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету на відповідний рік.

1. Додаток є невід’ємною частиною цього рішення.

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 24.12.2015 №59 «Про структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю, а організацію виконання рішення – на першого заступника міського голови.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            С.Б. УСИК

до рішення міської ради

від 15 лютого 2018 року № 746

СТРУКТУРА ТА ЧИСЕЛЬНІСТЬ