, Адміністратор

№979 від 28 вересня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Микосянчика Юрія Миколайовича"

Р І Ш Е Н Н Я

28 вересня 2018 року № 979

“Про розгляд заяви гр. Микосянчика

Юрія Миколайовича”

Розглянувши заяву від 28.08.2018 гр. Микосянчика Юрія Миколайовича, жителя Адреса, 1, в/ч А 0998, та відповідні документи про надання у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах м. Сарни, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності на території міста Сарни затвердженим рішенням міської ради № 284 від 16.09.2016 та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити гр. Микосянчику Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах м. Сарни у зв’язку з відсутністю реєстрації місця проживання на території м. Сарни.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).
МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№979 від 28 вересня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Микосянчика Юрія Миколайовича".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання