№903 від 26 червня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Банацького Івана Івановича"

26 червня 2018 року                                                                                            № 903

“Про розгляд заяви гр. Банацького

Івана Івановича”

Розглянувши заяву від 16.05.2018  гр. Банацького Івана Івановича, жителя с. Убереж, вул. Центральна, 31, Сарненського району, та відповідні документи про надання у власність земельної  ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в межах м. Сарни,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності на території міста Сарни затвердженим рішенням міської ради № 284 від 16.09.2016 та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити гр. Банацькому Івану Івановичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в межах м. Сарни у зв’язку з відсутністю реєстрації місця проживання на території м. Сарни.

1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                С.Б. УСИК

№903 від 26 червня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Банацького Івана Івановича".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"