15 лютого 2018 року                                                                                             № 747

«Про здійснення повноважень

суб’єктів державної реєстрації

виконавчим комітетом Сарненської

міської ради»

З метою здійснення повноважень у сфері державної реєстрації, забезпечення законності, охорони прав і законних інтересів громадян, на виконання вимог статті 6 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 1 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» та деяких інших законодавчих актів України, щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Здійснювати повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» виконавчим комітетом Сарненської міської ради.

1. Здійснювати повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» виконавчим комітетом Сарненської міської ради.

1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради вжити відповідних заходів, необхідних для реалізації повноважень вищевказаних суб’єктів державної реєстрації.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю М’якішева І.Ф. та першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б. УСИК

№747 від 15 лютого 2018 року "Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації виконавчим комітетом Сарненської міської ради".doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"