26 червня  2018 року

"Про хід виконання міської Комплексної програми

профілактики правопорушень та боротьби

із злочинністю на 2016-2020 роки"

Заслухавши інформацію керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К. "Про хід виконання міської Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки" затвердженої рішенням міської ради від 11.11.2016 № 324 міська рада відмічає, що заходи, які вживаються виконавчим комітетом міської ради  на забезпечення безпеки і порядку в місті, протидії злочинності є, в переважній більшості, дієвими та  ефективно впливають на попередження негативним проявам порушення правопорядку, дозволяють оперативно реагувати на правопорушення  в місті.

На виконання Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону»,  керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  беручи до уваги висновок та рекомендації постійних комісій міської ради та в інтересах територіальної громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К. "Про хід виконання міської Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки" (далі Програма), затвердженої рішенням міської ради від 11.11.2016 № 324 взяти до відома (додається).
  2. Міськвиконкому, спільно з Сарненським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

2.1 здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення прав і свобод громадян,

попередження злочинності, самогоноваріння, незаконного обігу

наркотичних засобів, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, грабежів,

крадіжок комунального та приватного майна.

Протягом строку дії Програми.

• утворити міське формування з охорони громадського порядку "Міська

варта" та зареєструвати в установленому законодавством України

порядку;

Протягом червня-липня 2018 року.

1. Рекомендувати начальнику Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області (Смаглюк С.В.) постійно:
    • спільно з виконавчим комітетом  міської ради проводити профілактичну роботу серед осіб, схильних до правопорушень, які зловживають алкогольними напоями, щодо попередження злочинів на побутовому рівні та громадських місцях;
    • вживати дієвих заходів по боротьбі зі злочинами пов'язаними з втягненням до вживання наркотичних засобів або психотропних речовин (особливо неповнолітніх осіб), виявлення та ліквідації місць незаконного виготовлення та збуту самогону;
    • забезпечити дотримання інспекторами Сарненського відділу поліції графіків прийому громадян на закріплених адміністративних дільницях, здійснювати персональний контроль за їх виконанням;
    • забезпечити дотримання вимог Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" (із змінами) на території міста;
    • інформувати міськвиконком про роботу дільничних інспекторів поліції, що обслуговують територію м. Сарни, про виявлені факти порушення громадського порядку, забезпечення цілісності майна територіальної громади;
    • посилити контроль за роботою пунктів по збору металобрухту;
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради мандатної, з питань депутатської діяльності і правопорядку,

керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     С.Б.УСИК

№846 від 26 червня 2018 року "Про хід виконання міської Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"