№81 від 20 червня 2018 року "Про скликання ХХІІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20 червня 2018 року                                                                                         № 81

"Про скликання ХХІІІ позачергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення колегії міської ради від 20 червня 2018 року "Про погодження дати, порядку денного ХХІІІ позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХІІІ позачергову сесію міської ради сьомого скликання з 22 червня 2018 року.

1. Провести пленарне засідання ХХІІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання 26 червня 2018 року о 14.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХІІІ позачергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХІІІ позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХІІІ позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХІІІ позачергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в Інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 20.06.2018 № 81

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХІІІ позачергової сесії міської ради

VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про встановлення місцевих податків і зборів.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про внесення змін до цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 11.11.2016 № 324 "Про міську Комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки".

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про хід виконання міської Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки

Доповідає: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

1. Про припинення юридичної особи - Сарненського комерційного підприємства громадського харчування "ЗОРЯ" шляхом його ліквідації.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про затвердження передавального акту комунального підприємства "Трудівник" Сарненської міської ради.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про припинення юридичної особи – редакції Сарненського районного проводового радіомовлення шляхом ліквідації.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про затвердження переліку доріг місцевого значення комунальної власності територіальної громади м. Сарни.

Доповідає: Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та розвитку території.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м.Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних ресурсів.

1. Різне.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                                                   В.К.Бахно

29 березня 2024