26 червня 2018 року

№ 841

«Про порядок денний ХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 2.17 Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання:

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про встановлення місцевих податків і зборів.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про внесення змін до цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про затвердження змін у додаток до рішення Сарненської міської ради від 11.11.2016 № 324 "Про міську Комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки".

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про хід виконання міської Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про заслуховування інформації начальника Сарненської місцевої прокуратури та начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м.Сарни.

Доповідають: Толочик П.І. – заступник керівника місцевої

прокуратури;

Смаглюк С.В. – начальник Сарненського відділу поліції.

1. Про припинення юридичної особи - Сарненського комерційного підприємства громадського харчування "ЗОРЯ" шляхом його ліквідації.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпеченн

забезпечення.

1. Про затвердження передавального акту комунального підприємства "Трудівник" Сарненської міської ради.

забезпечення.

1. Про припинення юридичної особи – редакції Сарненського районного проводового радіомовлення шляхом ліквідації.

забезпечення.

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м. Сарни.

забезпечення.

1. Про затвердження переліку доріг місцевого значення комунальної власності територіальної громади м. Сарни.

забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних ресурсів.

1. Про дострокове  припинення повноважень депутата Сарненської міської ради УІІ скликання Касперчика Сергія Володимировича.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Різне.

Міський голова                                                                              С.Б.Усик

№841 від 26 червня 2018 року "Про порядок денний ХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання".doc
Додаток.doc