22 грудня 2017 року                                                                                 № 710

«Про порядок ХХ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 2.17 Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ХХ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання:

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХ позачергової  сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Сарни на 2018 рік.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2018 рік.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про скасування рішення міської ради від 19.04.2016 № 154 "Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів виконавчим комітетом Сарненської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Сарни".

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про міський бюджет на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про умови оплати праці міського голови, заступників міського голови, секретаря ради.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про затвердження плану роботи міської ради на 2018 рік.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

10.Про   реформування   друкованого   засобу   масової   інформації   газети "Сарненські новини".

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення

11.Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.Пирогова, 4/17.

Доповідає: Шостак Я.С. – начальник відділу юридичного забезпечення

12.Про звернення депутатів Сарненської міської ради Рівненської області до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної державної адміністрації, народних депутатів України Євтушка С.М. та Корчика В.А.

Доповідає: Криницький Є.Я. -  голови комісії Сарненської міської ради

з питань функціонування цеху термічної обробки цинком металевих конструкцій Сарненського заводу металевих виробів.

13.Про внесення  змін  до рішення  Сарненської міської ради  від  04.03.2016 №

134 "Про розгляд звернення суб’єкта господарювання Галушка Сергія Григоровича щодо надання в оренду частини приміщення міського будинку культури "Залізничник" за адресою вул. Залізнична, 18.

Доповідає: М’якішев І.Ф. - депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю.

14.Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. – начальник відділу земельних ресурсів.

15.Різне.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б. УСИК

№710 від 22 грудня 2017 року "Про порядок ХХ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання".docx

19 квітня 2024