14 грудня 2017 року                                                                                    № 687

"Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2016 № 156 "Про створення комісії з питань функціонування цеху термічної обробки цинком металевих конструкцій Сарненського

заводу металевих виробів"

Розглянувши звернення Онанка В.М. щодо виведення його з комісії міської ради з питань функціонування цеху термічної обробки цинком металевих конструкцій ТОВ "Завод металевих виробів", керуючись статтею 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 19.04.2016 № 156 "Про створення комісії з питань функціонування цеху термічної обробки цинком металевих конструкцій Сарненського заводу металевих виробів", а саме:
    • вивести зі складу комісії Онанка Віталія Михайловича – члена комісії; Круглика Олексія Яковича – члена комісії;
    • ввести до складу комісії Марчака Євгенія Олександровича – заступника ГО "За безпечні умови життя", членом комісії; Мельник Ольгу Василівну – депутата міської ради, заступника голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю, членом комісії.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                С.Б.УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024