№7 від 30 січня 2017 року "Про скликання ХІІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 січня 2017 року                                                                                            № 7

"Про скликання ХІІІ чергової

сесії  міської  ради сьомого

скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення колегії міської ради від 30 січня 2016 року "Про погодження дати, порядку денного ХІІІ чергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХІІІ чергову сесію міської ради сьомого скликання з 15 лютого 2017 року.

1. Провести пленарне засідання ХІІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання 20 лютого 2017 року о 14.00 годині в сесійній залі міської ради                (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.
  2. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХІІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХІІІ чергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХІІІ чергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХІІІ чергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в Інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 30.01.2017 № 7

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

ХІІІ чергової сесії міської ради VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХІІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про внесення змін до цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2017 рік.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 2016 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2016 рік.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження плану природоохоронних заходів міського фонду охорони навколишнього середовища на 2017 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про внесення змін до Положень про встановлення місцевих податків і зборів.

питань бюджету та фінансів.

1. Про затвердження програми охорони культурної спадщини міста Сарни на 2017-2018 роки.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Звіт про виконання плану роботи міської ради за 2016 рік.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про комісію з упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд м. Сарни.

Доповідає: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2016  № 156 "Про створення комісії з питань функціонування цеху термічної обробки цинком металевих конструкцій Сарненського заводу металевих виробів".

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Сарни об’єктів житлового фонду.

забезпечення.

1. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства "Трудівник".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Сарни вантажного автомобіля "ЗИЛ-431412".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження Положення про оренду комунального майна, методики розрахунку та порядку використання плати за оренду і орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення), що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Сарни.

забезпечення.

1. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни.

забезпечення.

1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва  громадян, які перебувають у списках обліку першочергового і позачергового надання земельних ділянок.

Доповідає: Килюшик А.А. – головний спеціаліст із земельних питань.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Килюшик А.А. – головний спеціаліст із земельних питань.

1. Різне.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                      В.К.Бахно

29 березня 2024