19 жовтня 2017 року                                                                                  № 600

«Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних  навчальних закладах міста»

Керуючись статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради та в інтересах територіальної громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити вартість харчування однієї дитини в день у дошкільних навчальних закладах міста Сарни з 01 листопада 2017 року в сумі 20,00 грн. на день.
  2. Встановити, що батьки або особи, якi їх замiнюють, вносять плату за харчування дiтей у дошкiльних навчальних закладах міста у розмiрi, що становить 60 вiдсоткiв вiд вартостi харчування на день, а саме  в  розмірі 12,00 грн.  на день.
  3. З 01 листопада 2017 року плата за харчування не справляється:
  • у батьків або осіб, якi їх замiнюють, у сiм’ях, у яких  сукупний дохiд на кожного члена сiм’ї за попереднiй квартал не перевищував рiвня забезпечення прожиткового мiнiмуму (гарантованого мiнiмуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звiльнення вiд  плати за харчування дитини у державних  i комунальних дошкiльних навчальних закладах;
  • за харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів,    дітей    із    сімей,    які    отримують допомогу

2

відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та дітей, батьки яких  є  учасниками антитерористичної операції.

1. Організацію та відповідальність за харчування, контроль за якістю харчування дітей в дошкільних навчальних закладам міста покласти на їх завідувачів.
  2. Рішення міської ради від 29 січня 2016 року № 99 «Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладів міста» визнати таким, що втратило чинність з 01 листопада 2017 року.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію даного рішення на першого  заступника міського голови (Хомич В.А.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                          С.Б. УСИК

№600 від 19 жовтня 2017 року "Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста".docx

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Березень
29 березня 2024