№ від 18 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

________________ 2024 року                                                                                                     № ____

Про схвалення змін до Програми  підтримки

спортсменів, тренерів, спортивних команд

Сарненської міської територіальної громади

на 2022-2024 роки

Керуючись Законом України «Про фізичну культуру і спорт» (зі змінами), на підставі підпункту 1 пункту «а» статті 27, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити зміни до Програми підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.07.2021 № 335 (зі змінами), а саме: у Програмі підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, у розділі «Фінансування Програми», у таблиці на 2024 рік «Обсяг фінансування з бюджету Сарненської міської територіальної громади (тис.грн)» замінити цифри «500,00» на цифри «648,00» у зв’язку з збільшенням кількості успішних виступів на змаганнях Всеукраїнського та міжнародного рівнів.
  2. Подати ці зміни на затвердження Сарненській міській раді.
  3. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради у бюджеті Сарненської міської територіальної громади на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.docx

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень
30 квітня 2024