Оголошення! Запрошуємо на четверте засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року

Запрошуємо на четверте засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року, на якому відбудеться громадське обговорення Стратегічних документів.

23 квітня 2024 року о 14.30 год. у залі засідань міської ради за адресою: м. Сарни, вул. Широка, 31 відбудеться громадське обговорення стратегічних документів в рамках розробки Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року.

На порядку денному розгляд зауважень та пропозицій, що надійшли до міської ради по  документах стратегічного планування:

• Профіль Сарненської міської територіальної громади.
  • Стратегія розвитку Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року.
  • План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року.
  • Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року та план заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період до 2027 року.

З документами можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради за посиланням: https://sarny-rada.gov.ua/diyalnist/strategija-rozvitku-gromadi/gromadski-obgovorennja/  та в приміщенні міської ради на першому поверсі.

Засідання буде проводити експерт зі стратегічного планування  Петро Пивовар, консультант ГО «ЕНДШПІЛЬ» в рамках проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей».

Запрошуємо громадськість долучитися!

30 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки

30 квітня 2024