ОГОЛОШЕННЯ! Про співробітництво між Сарненською міською територіальною громадою із Дубровицькою територіальною громадою у сфері надання соціальної послуги стаціонарного догляду

16 квітня 2024 року об 11:00 годині, КЗ «Центр надання соцiальних послуг» Сарненської мiської ради проводитиме громадське обговорення пропозиції Дубровицького мiськоrо голови Богдана Микульського про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання соціальної послуги стаціонарного догляду, а саме: між Сарненською міською територіальною громадою та Дубровицькою територіальною громадою у сфері надання соціальної послуги стаціонарного догляду у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області одного завдання з передачею їй відповідних ресурсів щодо її відповідності потребам територіальної громади.

Обговорення відбудеться за адресою: м. Сарни, вул. Демократична, 46, каб. 27.

Галарея до статті
zvit-novij.docx.docx

01 травня 2024
Про затвердження висновків про вартість майна