ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СВІДОМО СТАВИТИСЯ ДО СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИКИ

У зв’язку з цим, вкотре звертаємося до жителів та підприємств, установ, організацій громади з проханням зменшити споживання електроенергії щонайменше на 50 відсотків з 7.00 до 23.00, щоб не зруйнувати усю енергетичну систему країни. Особливо критичний сьогоднішній день, 20 жовтня.

Також повідомляємо, що в рамках виконання заходів розпорядження міського голови щодо зменшення споживання електроенергії сьогодні буде відсутнє вуличне освітлення та з 21.00 освітлення під’їздів багатоквартирних житлових будинків громади. Просимо з розумінням поставитись до зазначених вимушених кроків.

Будьте відповідальними!

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024