ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СВІДОМО СТАВИТИСЯ ДО СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИКИ

Постійними ракетними обстрілами ворог продовжує руйнувати об‘єкти енергетичної інфраструктури України. Енергетикам потрібен час для її відновлення.

З цією метою сьогодні видано розпорядження міського голови щодо зменшення споживання електроенергії усіма категоріями споживачів громади щонайменше на 50 відсотків з 7-00 до 23-00 та дотримання максимальної економії при її споживанні.

У зв’язку з цим, вкотре звертаємося до жителів та підприємств, установ, організацій громади з проханням обмежити використання електроприладів, щоб не зруйнувати усю енергетичну систему країни. Особливо критичний сьогоднішній день, 20 жовтня.

Тільки свідоме обмеження споживання електроенергії дозволить нам пройти пікові навантаження і ми зможемо уникнути аварійних відключень.

Нам всім доведеться змінити свої звички споживання електроенергії, знизити рівень комфорту для того, щоб спільно зробити черговий вклад у нашу Перемогу.

Гуртом ми зможемо вистояти, допомогти усім тим службам, що працюють цілодобово, щоб відновити зруйновані об’єкти та забезпечити безперебійне енергопостачання по всій території України.

Будьте відповідальними!

01 травня 2024
№ 222 від 30 квітня 2024 року "Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І квартал 2024 року"

01 травня 2024