, Головний редактор

У День Незалежності вшановуємо Героїв України!

31-шу річницю зустрічаємо в протистоянні жорстокому, підступному ворогу. Цього року найбільше національне свято як ніколи є тривожним, адже саме 24 серпня виповнюється півроку, як Україна протистоїть повномасштабній російській агресії. Справжню Незалежність наш народ виборює дорогою ціною, непоправними втратами й зруйнованими долями мільйонів співвітчизників. І нині, як ніколи раніше, усвідомлюємо себе сильною, єдиною українською нацією.
Урочистий захід з нагоди відзначення 31-ї річниці Незалежності України провели сьогодні, 24 серпня, в нашій громаді.
У Сарнах біля пам'ятника Героям Небесної Сотні очільник громади Руслан Серпенінов, голова районної ради Ярослав Яковчук, начальник районної військової адміністрації Олександр Кохан та настоятель Храму на честь Почаївської Ікони Божої Матері о. Віталій звернулись до мешканців громади зі щирими словами, пройнятими відчуттями звитяги й болю, непохитності та єднання, у цей визначний для усіх українців день і час кровопролитної війни з путінською росією.
Присутні в сквері Героїв Майдану цього урочистого ранку схилили голови у хвилині мовчання перед пам’яттю загиблих Героїв України і поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.
Звитяжно звучали Державний та духовний Гімни України, як символи незламності та утвердження духовного піднесення та моральних цінностей нашого народу на шляху до європейського майбутнього.
Ми впевнено дивимось у завтрашній день і всі разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!
Дякуємо кожному захиснику, волонтеру, усім громадянам України, які боронять на фронті та в тилу нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!
  Слава УКРАЇНІ!
  ГЕРОЯМ слава!
  УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
  Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
03 лютого 2023
Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області на території Сарненської міської територіальн

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
02 лютого 2023
№ від 02 лютого 2023 року "Про заміну адреси об’єкту нерухомого майна"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
02 лютого 2023
№ від 02 лютого 2023 року "Про розгляд звернення громадянина (особа) щодо переведення садового будинку масиву «Жовтневий», буд. №--- Сарненської міської територіальної громади у жилий будинок"

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про внесення змін до Програми  сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Пошук документів