ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого у Сарненській громаді провели мітинг у парку Героїв Майдану.
Захід відбувся за участі першого заступника Сарненського міського голови Івана Назарця, голови районної ради Ярослава Яковчука, заступниці голови райдержадміністрації Руслани Савчук, мешканців громади.
Присутні поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.
Пам’ятаємо звитягу тих, хто поклав своє життя за Україну.
До слова. У цей день, 20 лютого, українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.
Більше у відео.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024