, Головний редактор

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого у Сарненській громаді провели мітинг у парку Героїв Майдану.
Захід відбувся за участі першого заступника Сарненського міського голови Івана Назарця, голови районної ради Ярослава Яковчука, заступниці голови райдержадміністрації Руслани Савчук, мешканців громади.
Присутні поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.
Пам’ятаємо звитягу тих, хто поклав своє життя за Україну.
До слова. У цей день, 20 лютого, українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про переведення садового будинку у жилий будинок Гаврильчика О.М.

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху  

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про продовження терміну дії дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про  тимчасове розміщення азбестовмісних відходів  на Сарненському сміттєзвалищі

Пошук документів