Чергова страшна звістка прийшла до громади!

Загинув ЗАХИСНИК УКРАЇНИ РОМАН ДЕМЕНКО, 1996 р.н., родом з м.Сарни. РОМАН СЕРГІЙОВИЧ проходив службу у полку «Азов». ГЕРОЙ загинув 20 липня біля населеного пункту Гуляй Поле, під час оборони Запорізької області.
Завтра, 24 липня, орієнтовно об 11 годині, зустрічатимемо в Сарнах ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ РОМАНА ДЕМЕНКА. ЗАХИСНИКА везтимуть додому, до будинку, що по вул. Соборній 38. Далі, о 12 годині - до церкви, що на кладовищі, по вул. Ковельській. Ховатимуть ГЕРОЯ на цьому ж цвинтарі.
Просимо зустріти живим коридором ЗАХИСНИКА за маршрутом - від вул. Гагаріна по Широкій до Соборної, 38, далі по Широкій до церкви, що по вул. Ковельській.
Зустріти ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, вшанувати Його останню земну дорогу - наш спільний обов'язок і вияв вдячності за неоціненний подвиг. Він віддав життя за світле майбутнє України!
Виходьмо!
Також інформуємо, що завтра, 24 липня оголошено Днем жалоби у нашій громаді, згідно з розпорядження міського голови.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"