ПРОДОВЖЕННЯ ПОСТІЙНОГО ПРОЦЕСУ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДОПОМОГИ

ПОСТІЙНОГО ПРОЦЕСУ
ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДОПОМОГИ
від Сарненської громади
До волонтерської діяльності цього разу долучились кравчині й фармацевти. Вони здійснюють пошиття та укладання аптечок для воїнів ЗСУ.
Виготовлені в комунальному підприємстві міської ради аптечки наповнюють необхідними ліками та засобами індивідуального захисту. Відбувається це в одному з пунктів прийому і видачі гуманітарної допомоги. Там сьогодні побував заступник міського голови Володимир Міщеня.
Більше у відео.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І квартал 2024 року"

25 квітня 2024