, Головний редактор

НАВЧАННЯ ЛІКАРІВ

Практичні навчання надання екстренної медичної допомоги провели сьогодні, 16 березня, у Сарненській громаді. А відбулись вони за участі головного лікаря Сарненської ЦРЛ, кандидата медичних наук Олександра Нестеренка (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010518032192), за організаційної підтримки Олега Вівсяника та Олега Ушкевича.

Щирі слова вдячності 🙏 від лікарів громади 👩‍⚕️👨‍⚕️за допомогу та участь в організації заходу, на якому вони мали можливість поліпшити медичні навички у час війни.

Медикам нагадали та надали інструкцію як поводити себе у критичних ситуаціях. Лікарі мали змогу вдосконалити професійні навики. Зокрема, відпрацювали стандарт екстренної медичної допомоги «Медичне сортування при масовому надходженні постраждалих на ранньому госпітальному етапі».

Інструкцію з наданння допомоги, цивільного захисту для населення проведуть у найближчі дні☝️

Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження змін до Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про припинення відокремленого підрозділу в с. Висове дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів